laupäev, 11. veebruar 2012

Veebruar

Reisi viimasel päeval tagasitulles sai siis Sandra ikkagi kelleltki pisiku kätte ja jäi okseviirusesse. Oli teine ikka oma 12h täiesti rivist väljas. Pole teda ammu nii kehvas seisus näinud, et magab, oksendab, magab. Õnneks piirdus see siis 12tunniga, et hommikul kl 4 alustas ja päeval kl 3 oli viimane kord. Jätsin lapse veel paariks päevaks koju kosuma.
Esmaspäevast taas lasteaeda ja tööle ning kolmapäeva hommikul kui mina ärkasin, tundsin end ikka väga kehvasti. Läksin tööle, ent tulin sealt poolest päevast ära, sest nüüd oli siis minu kord üks korralikum kõhuviirus läbi põdeda. Mul läks ikka rohkem aega, nii 1,5päeva.
Täna koristasime ja siis käis mu õde meil oma pisipojaga külas. Mängisime, jutustasime ja siis kui õde koju läks, läksime me Sandraga Prismasse. Oli plaan jogurtit tuua ja Sandra mitu korda rõhutas, et ta valib endale ise jogurti. Nõustusin ja ostsimegi siis kumbi endale meelepärase. Veel nipet-näpet ja kuna Prismades välisriided tavapärasest soodsamalt, siis ühtlasi ostsin Sandrale järgmiseks talveks ka jope.
Jalutasime siis tagasi koju, vestlesime... väga mõnus oli. Kodus õhtusöök ja nüüd saab taas diivanile kerra tõmmata ja lõngad mütsiks kokku heegeldada.
Teinud neid nüüd selle aasta jooksul juba üsna mitmeid.


Kommentaare ei ole: